Pravidla virtuálního běhu “Běžíme pro útulkáče – zima 2023/2024”

Termín aktuálního kola: 12.12.2023 – 29.2.2024

Registrace:

Registrace probíhá prostřednictvím registračního formuláře na webových stránkách https://www.bezimeproutulkace.cz/virtualni-behy/bezime-pro-utulkace-zima/.

Zaregistrovat se můžete nejpozději do 20.2.2024. Zaplacení startovného musí proběhnout nejpozději do 25.2.2024.

Potvrzení registrace:

Do 3 pracovních dnů po zaplacení startovného obdržíte email s potvrzením platby, dalšími informacemi a elektronickým startovním číslem.

Pravidla běhu:

Protože se jedná o virtuální běh, můžete se zúčastnit kdekoli a kdykoli během termínu konání. V našem virtuálním běhu nezáleží na počtu kilometrů ani na tom, zda trasu odběhnete či ji zdoláte klidnou
chůzí. Nemusíte nám proto žádným způsobem dokládat výsledek vašeho běhu.

Startovné:

Startovné ve výši 250 Kč je finanční dar spolku Packa pro útulkáče, z.s., je nevratné a bude použito na činnost našeho spolku a podporu organizací, které se starají o opuštěná a týraná zvířata.

Každý z účastníků, který zaplatí startovné získá dřevěnou medaili, kterou nejpozději do 30 dnů od skončení virtuálního běhu zašleme jako obyčejnou zásilku České pošty.

Organizátor běhu Packa pro útulkáče, z.s. si vyhrazuje právo nezasílat medaile účastníkům, kteří v registračním formuláři neuvedli svou kompletní adresu (tzn., ulice, číslo popisné, město, PSČ).