Pravidla virtuálního pochoďáku “jaro 2024”

Termín aktuálního kola: 1.3.2024 – 31.5.2024

Registrace:

Registrace probíhá prostřednictvím registračního formuláře na webových stránkách https://www.bezimeproutulkace.cz/virtualni-pochodaky/virtualni-pochodak-pro-utulkace/.

Zaregistrovat se můžete nejpozději do 10.8.2024. Zaplacení startovného musí proběhnout nejpozději do 12.8.2024.

1 registrace = 1 člověk, který sbírá kilometry.

Startovné:

Startovné ve výši 390 Kč je finanční dar spolku Packa pro útulkáče, z.s., je nevratné a bude použito na nákup krmení pro organizace zapojené do virtuálního pochoďáku.

Každý z účastníků, který zaplatí startovné získá dřevěnou medaili, kterou nejpozději do 30 dnů od skončení virtuálního běhu zašleme jako obyčejnou zásilku České pošty.

Organizátor běhu Packa pro útulkáče, z.s. si vyhrazuje právo nezasílat medaile účastníkům, kteří v registračním formuláři neuvedli svou kompletní adresu (tzn., ulice, číslo popisné, město, PSČ).

Potvrzení registrace:

Do 3 pracovních dnů po zaplacení startovného obdržíte email s potvrzením platby, dalšími informacemi a elektronickým startovním číslem.

Pravidla pochoďáku:

Každý nachozený, resp. zaznamenaný kilometr proměníme na misku s krmením pro opuštěná zvířata. 1 miska = 25 g krmení.

Jak měřit kilometry:

Vaší aktivitu (chůze, běh, jízda na kole nebo bruslích) můžete zaznamenávat jakoukoli aplikací, která ukazuje datum a měří kilometry nebo kroky.

Jak poslat výsledky:

Abychom mohli vámi nasbírané kilometry uznat a zaznamenat do výsledkové listiny, je potřeba udělat screen aplikace se záznamem kilometrů. Nezáleží, jestli nám záznamy budete posílat denně nebo například formou týdenního či měsíčního souhrnu.

Záznamy můžete posílat na email: beh@packaproutulkace.cz nebo využít náš online formulář https://www.bezimeproutulkace.cz/nahrajkilometry/. Při nahrávání záznamů přes online formulář prosíme o uvedení startovního nebo telefonního čísla.

V obou případech je nutné přiložit screen se záznamem kilometrů, jinak nebude záznam započítán.

Zaznamenané kilometry musí být za období konání pochoďáku a nahrané či poslané musí být nejpozději 5.9.2024.

Zaznamenané výsledky najdete ve výsledkové tabulce uvedené na našem webu www.bezimeproutulkace.cz v sekci Virtuální běhy -> výsledky. Výsledková tabulka je aktualizována průběžně, minimálně však 2x týdně.